Violvænget 1 og 4 andre boliger er kommet til salg denne uge i Køge - se boligerne her.

dato

5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Køge. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.

I Køge er to nye boliger netop kommet på markedet. Først er villaen på Violvænget 1 i Strøby Egede. Denne rummelige villa strækker sig over 197 kvadratmeter og er placeret på en grund på 1374 kvadratmeter. Med 4 værelser byder boligen på god plads til familien.

På Dybbølvej 4 finder vi den anden nytilkomne villa i Køge. Denne bolig har et areal på 115 kvadratmeter og er også indrettet med 4 værelser. Villaen er beliggende på en grund, der måler 708 kvadratmeter.

Prismæssigt ligger villaen på Violvænget 1 til 8.995.000 DKK, mens Dybbølvej 4 er prissat lavere til 4.595.000 DKK, hvilket kan appellere til købere med forskellige budgetter. Begge boliger tilbyder deres unikke muligheder i det velkendte Køge-område.

Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.

Data er automatisk hentet fra eksterne kilder, herunder Boliga.
Kilde: Boliga
Boliger til salg i Køge

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER AF DIN BOLIG

FÅ TRE GRATIS SALGSVURDERINGER

Adresse
Dine oplysninger deles med op til tre lokale ejendomsmæglere, som efterfølgende vil kontakte dig vedr. salgsvurdering.