5 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Køge. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Køge er to nyeste villaer kommet til salg, beliggende på Forsytiavej 2 og Humleageren 19.
Villaen på Forsytiavej 2 tilbyder en rummelig bolig med et samlet areal på 192 m². Ejendommen ligger på en grund på 905 m² og har en udbudspris på 6.995.000 DKK. Villaen består af 5 værelser og er en ideel mulighed for familier.
Den anden villa på Humleageren 19 i Køge præsenterer en attraktiv boligmulighed til en pris af 6.175.000 DKK. Denne ejendom tilbyder 160 m² boligareal og ligger på en grund på 751 m². Ligesom den første villa, består denne også af 5 værelser.
Begge villaer ligger i samme by og henvender sig til dem, der søger et rummeligt hjem.
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.