3 nye boliger er kommet til salg den seneste uge i Køge. Vi giver dig her det fulde overblik over, hvilke boliger der er tale om og hvad de koster.
I Køge er to nye boliger netop kommet på markedet. Den ene ligger på Egøjevej 164, en villa til en pris af 3.795.000 DKK. Med et areal på 148 m², fordelt på 4 rum, er der god plads til familien. Grunden måler 870 m² og giver rig mulighed for udendørs aktiviteter.
Den anden nyhed på boligmarkedet er en ejerlejlighed på Morelhaven 25, udbudt til 3.295.000 DKK. Denne bolig tilbyder 94 m² fordelt på 4 rum, hvilket gør den ideel for dem, der søger en kompakt bolig. Byggeriet er omgivet af et imponerende grundareal på 23.130 m².
Se andre nye boliger på markedet herunder, du kan klikke dig ind på annoncerne, for at se flere oplysninger om boligerne, som gør det nemmere at sammenligne priser, størrelse og beliggenhed.